Informuję, iż:

administratorem Twoich danych osobowych jest Forest Group Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 04-761, ul. Zwoleńska 130, NIP: 521 329 59 38

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu oraz przedstawienia oferty handlowej. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

Twoje dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu skorzystania z powyższych praw wystarczy się z nami skontaktować poprzez formularz kontaktowy.

Niezależnie od powyższego masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Podanie swoich danych oraz wyrażenie zgód na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (oraz wykorzystanie w tym celu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych jak np. telefon lub komputer) jest wprawdzie dobrowolne, jednakże ich podanie jest warunkiem koniecznym do kontaktu z Tobą oraz przedstawienie oferty.

Decyzje dotyczące kontaktu oraz przedstawienia oferty nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

09 stycznia

Forest na targach we Frankfurcie Heimtextil 7-10.01.2020

Od 7 do 10 stycznia jesteśmy we Frankfurcie na Heimtextil 2020 - największych międzynarodowych targach tekstyliów i wyposażenia wnętrz. To pierwsze w tym roku duże targi na których prezentowane są trendy, innowacje, smaczki, to co będzie modne, wygodne i nowoczesne, nie tylko w tym roku. Na naszym firmowym stoisku oprócz szyn i systemów do dekoracji okien prezentujemy m.in. elegancki pokój hotelowy zintegrowany z Google Assistant dzięki czemu za pomocą głosu i wydawanych poleceń zarządzasz tym co dzieje się z naszymi systemami. Odkryj, jak możesz zabrać gościa w podróż w przyszłość, dzięki czemu pobyt w hotelu będzie jeszcze łatwiejszy, wygodniejszy i smart. Jesteśmy na stoisku E46 w hali 8 – zapraszamy. A jeśli nie możesz być z nami zerknij na nasze profile na social mediach aby być na bieżąco: facebook instagram

Galeria zdjęć