Informuję, iż:

administratorem Twoich danych osobowych jest Forest Group Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 04-761, ul. Zwoleńska 130, NIP: 521 329 59 38

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu oraz przedstawienia oferty handlowej. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

Twoje dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu skorzystania z powyższych praw wystarczy się z nami skontaktować poprzez formularz kontaktowy.

Niezależnie od powyższego masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Podanie swoich danych oraz wyrażenie zgód na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (oraz wykorzystanie w tym celu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych jak np. telefon lub komputer) jest wprawdzie dobrowolne, jednakże ich podanie jest warunkiem koniecznym do kontaktu z Tobą oraz przedstawienie oferty.

Decyzje dotyczące kontaktu oraz przedstawienia oferty nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

27 kwietnia

System DS-XL® LED z nagrodą Product Design 2021

Z dumą informujemy, że otrzymaliśmy nagrodę Red Dot Award: Product Design 2021, jedną z najbardziej prestiżowych nagród za wzornictwo na świecie. Międzynarodowe jury przyznało wyróżnienie „Red Dot” zmotoryzowanemu systemowi DS-XL® LED, który jest synonimem wysokiej jakości wzornictwa. Nagroda przyznawana jest wyłącznie produktom o doskonałym wzornictwie, corocznie od 1955 r. Dzięki zmotoryzowanemu systemowi DS-XL® LED zdobyliśmy tę uznaną na całym świecie nagrodę za najbardziej jakościowy i innowacyjny produkt. „Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że międzynarodowe jury Red Dot przyznało naszemu projektowi tę nagrodę. To najwyższe międzynarodowe uznanie za czas i uwagę, jaką włożyliśmy w projekt ”- powiedział Bertwin ten Have, szef działu badań i rozwoju Forest Group. Inteligentny system DS-XL® LED to wyjątkowy system karnisza z napędem silnikowym, który łączy w sobie stylowy wygląd z unikalnym sposobem oświetlenia. Sterowanie zasłonami i zintegrowanym oświetleniem LED za pomocą pilota, aplikacji lub systemu automatyki budynkowej gwarantuje niepowtarzalną atmosferę w każdym pomieszczeniu.