Informuję, iż:

administratorem Twoich danych osobowych jest Forest Group Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 04-761, ul. Zwoleńska 130, NIP: 521 329 59 38

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu oraz przedstawienia oferty handlowej. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

Twoje dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu skorzystania z powyższych praw wystarczy się z nami skontaktować poprzez formularz kontaktowy.

Niezależnie od powyższego masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Podanie swoich danych oraz wyrażenie zgód na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (oraz wykorzystanie w tym celu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych jak np. telefon lub komputer) jest wprawdzie dobrowolne, jednakże ich podanie jest warunkiem koniecznym do kontaktu z Tobą oraz przedstawienie oferty.

Decyzje dotyczące kontaktu oraz przedstawienia oferty nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Tu jesteś: aktualnosci > shuttle ion
02 października

NOWOŚĆ zasilany bateryjnie Shuttle® iOn

Nasz bestsellerowy system Forest Shuttle® jest teraz dostępny również w wersji bezprzewodowej, zasilanej bateryjnie - Shuttle® iOn   Shuttle® iOn sprawdzi się idealnie w miejscach bez pobliskich punktów zasilania., a co ważne może być używany w połączeniu z wygiętymi szynami, co jest unikalne na rynku. Pasuje do wszystkich systemów szynowych z napędem silnikowym Forest, takich jak system szynowy z napędem silnikowym FMS®, system szynowy z napędem silnikowym MRS® oraz system szynowy z napędem silnikowym z oświetleniem LED system DS®-XL LED.   Po więcej informacji na na temat  Shuttle® iOn zajrzyjcie do naszej oferty.

Galeria zdjęć