Informuję, iż:

administratorem Twoich danych osobowych jest Forest Group Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 04-761, ul. Zwoleńska 130, NIP: 521 329 59 38

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu oraz przedstawienia oferty handlowej. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

Twoje dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu skorzystania z powyższych praw wystarczy się z nami skontaktować poprzez formularz kontaktowy.

Niezależnie od powyższego masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Podanie swoich danych oraz wyrażenie zgód na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (oraz wykorzystanie w tym celu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych jak np. telefon lub komputer) jest wprawdzie dobrowolne, jednakże ich podanie jest warunkiem koniecznym do kontaktu z Tobą oraz przedstawienie oferty.

Decyzje dotyczące kontaktu oraz przedstawienia oferty nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

05 kwietnia

Forest na Międzynarodowych Targach Warsaw Home 2019

Dla każdego coś interesującego – tak pokrótce można podsumować zakończone już targi szeroko pojętego Designu - Warsaw Home w Ptak Warsaw Expo. Różnorodność wystawców, dobra organizacja, wspaniałe miejsce i moc nowości które z powodzeniem niedługo wkroczą „na salony”. Na jednym ze stoisk targowych mogliście spotkać i nas i nasze produkty. Szyny sufitowe KS, DS mechanizmy Shuttle, systemy Easyfold, FMS, MRS, Piloty Diamond Sense, karnisze elektryczne i giętarki do szyn Forest – to tylko niektóre z produktów które pokazane były na naszym stoisku. Oprócz możliwości zaprezentowania i obejrzenia ekspozycji produktów, ważne dla nas były rozmowy z odwiedzającymi nasze stoisko. Zdobyliśmy nowe kontakty, ale też wiemy na co zwracacie uwagę wybierając szyny sufitowe czy karnisze elektryczne do prowadzonych przez Was projektów, inwestycji, czy po prostu domów. Takie spotkania i rozmowy są zawsze dla nas punktem do dalszego rozwoju i ubogacania oferty. Bądźcie z nami bo na efekty rozmów nie będzie trzeba długo czekać ;) Do zobaczenia i usłyszenia!  

Galeria zdjęć