Informuję, iż:

administratorem Twoich danych osobowych jest Forest Group Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 04-761, ul. Zwoleńska 130, NIP: 521 329 59 38

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu oraz przedstawienia oferty handlowej. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

Twoje dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu skorzystania z powyższych praw wystarczy się z nami skontaktować poprzez formularz kontaktowy.

Niezależnie od powyższego masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Podanie swoich danych oraz wyrażenie zgód na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (oraz wykorzystanie w tym celu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych jak np. telefon lub komputer) jest wprawdzie dobrowolne, jednakże ich podanie jest warunkiem koniecznym do kontaktu z Tobą oraz przedstawienie oferty.

Decyzje dotyczące kontaktu oraz przedstawienia oferty nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Popup
11 marca

Forest na Targach Budownictwa EXPODOM 6-8.03.2020r. w Rzeszowie

Największe targi organizowane przez MTR, impreza która zaliczana jest do największych wydarzeń tej branży w Polsce, a w opinii wystawców uważana za ważną imprezę wystawienniczą. Podczas targów został zaprezentowany szereg nowoczesnych rozwiązań w zakresie budownictwa, architektury, dekoracji wnętrz i ogrodów. Na targach mogliście również spotkać naszą ekipę i odwiedzić stoisko Forest które tworzyliśmy wspólnie z naszym partnerem regionalnym firmą Ortikon Art. Na stoisku prezentowaliśmy nowoczesne oraz sprawdzone rozwiązania w zakresie dekoracji okien (m.in. szyny DS XL Led z napędem shuttle, szyny KS, DS., KS Recess czy FSS Forest Skylight System). Cieszymy się z ogromnego zainteresowania zwiedzających i dziękujemy za każdą rozmowę, napędzacie nas do działania :)

Galeria zdjęć